Backstreet Boys – Relacja – Warszawa – 24/06/2019

Backstreet Boys – Relacja – Warszawa – 24/06/2019. Zapraszamy na relację z koncertu amerykańskiego boysbandu Backstreet Boys w Polsce, który już 24 czerwca wystąpi w warszawskim Torwarze. Początek koncertu od godziny 19:00.

Jeden z najpopularniejszych boysbandów na świecie, po czterech latach przerwy, odwiedzi nasz kraj w ramach DNA World Tour. 25 stycznia 2019 roku ukazał się ich najnowszy album DNA. Jest to dziesiąty krążek w karierze żywej legendy muzyki pop. Dodatkowo w tym roku obchodzą 26-lecie działalności muzycznej. Będzie to zatem wspaniała okazja do świętowania.

 

W roli supportu na scenie pojawi się zespół MiC Lowry. Pięcioosobowy zespół z Liverpoolu, który gra pop, współczesny R&B i soul. Powstał w 2011 roku. W jego skład wchodzą Delleile Ankrah, Akia Jones, Kaine Ofoeme, Ben Sharples i Michael Welch. Nazwa zespołu związana jest z The Lawry Centre w Manchesterze, ponieważ tam właśnie panowie zagrali swój pierwszy koncert.

Backstreet Boys – Warszawa – Torwar [TRANSMISJA ONLINE, GDZIE OGLĄDAĆ, ROZPISKA, BILETY,  FAN ZONE, EARLY ENTRANCE]

Początkowo zostali wzięci pod skrzydła Universal Music Group, ale po wydaniu EP-ki MOOD ostatecznie zdecydowali się na niezależność. W 2015 roku wydali EP-kę The Show oraz swój pierwszy singiel – Oh Lord – w 2016. Kolejny singiel, Whisky Kisses, ukazał się 10 marca 2017 roku. W 2018 roku wydali Teslę – swój pierwszy singiel jako niezależni artyści.

Backstreet Boys ogłosili wydanie nowego albumu zatytułowanego „DNA”, którego premiera odbędzie się 25 stycznia 2019 roku. Będzie to już dziesiąta płyta słynnego boysbandu. Powstała we współpracy z Lauv (Charlie XCX), Andy Grammer, Stuart Crichton (DNC) oraz Mike Sabbath (J Balvin).

Poinformuj znajomych o wydarzeniach!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Poinformuj znajomych o naszych wydarzeniach!

Follow by Email
Facebook
Twitter
Instagram