DNF 5 – Tłuszcz – 02/03/2019 – Na Żywo

DNF 5 – Tłuszcz – 02/03/2019 – Na Żywo. Zapraszamy na transmisje z piątej edycji gali Dragon Fight Night, która powraca do rodzinnego Tłuszcza, czyli miejscowości w której odbyła się pamiętna pierwsza gala DFN. Początek transmisji zaplanowano na godzinę 19:00.

W walce wieczoru dojdzie do ciekawego pojedynku – w kategorii open zawalczą ze sobą Michał Orkowski (4-3) i Hazbi Edelbiev (1-1). Orkowski ma już za sobą jeden występ dla organizacji DFN. Podczas drugiej edycji w 2017 roku pokonał przez TKO już w pierwszej rundzie Vardana Movsisyana. Od tego czasu Michałowi wiodło się ze zmiennym szczęściem. Szerszej grupie fanów MMA zawodnik ten zaprezentował się na trzech galach Babilon MMA. W pierwszej walce uległ Szymonowi Kołeckiemu, w drugiej szybko pokonał Łukasza Łysoniewskiego, zaś w ostatniej (na gali w grudniu ubiegłego roku) ponownie przegrał, tym razem z Łukaszem Brzeskim.

Jego rywal Edelbiev rozpoczął zawodową karierę w kwietniu 2018 roku. Na gali WCA Fight Night 4 poddał anakondą w pierwszej rundzie starcia Jakuba Lecznara. Drugą walkę stoczył natomiast dla DFN-u. 17 listopada w Legionowie musiał uznać wyższość Adama Pałasza. Trzy kategorie niżej zobaczymy rewanż Rafała Sępkowskiego (4-5) reprezentującego Berkut WCA Fight Team z Fryderykiem Dąbalem (4-4) reprezentującego Berserkers Team w Raciborzu. Obaj Panowie dali ekscytujący bój pod koniec 2016 na WCA Fight Night 3, gdzie jednogłośnie lepszy okazał się Dąbal. Pierwszy z nich ma aktualnie 3 zwycięstwa z rzędu i udaną historię z DFN, drugi ma dwa zwycięstwa bez porażki.

DFN 5 [TRANSMISJA ONLINE, GDZIE OGLĄDAĆ, ROZPISKA, BILETY, RING GIRLS, KTO WALCZY]

Na koniec młodsze pokolenie Piotr Wdowiński z Next Level BJJ Kluczbork kontra Maksymilian Podgórski z Gimnazjonu Apin Wyszków/Bambero Team Wyszków. Obaj przychodzą z amatorskiej sceny, ale mają w zanadrzu spory repertuar, który chętnie zaprezentują zgromadzonej publiczności. Maks już walczył zresztą na DFN 3, ale tym razem przyjedzie do Tłuszcza jeszcze mocniej zmotywowany.

Poniżej przedstawiamy rozpiskę gali w której organizatorzy jeszcze odsłaniają karty:

Walka wieczoru:
Hazbi Edelbiev – Michał Orkowski – 105kg
Maksymilian Podgórski – Piotr Wdowiński – 66kg
Rafał Sępkowski – Fryderyk Dąbal – 77kg
Jakub Kęsicki – Kordian Wacław – 61kg
Marcin Rojek – Kacper Sochacki – 84kg
Denys Kaponkin – Cezary Sarnowski – 70kg
Michał Bławdziewicz – Krzysztof Schmidt – open

Transmisja została zakończona

Poinformuj znajomych o wydarzeniach!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Poinformuj znajomych o naszych wydarzeniach!

Follow by Email
Facebook
Twitter
Instagram