Envio Fight Night 20 – 08/06/2019 – Bydgoszcz

Envio Fight Night 20 – 08/06/2019 – Bydgoszcz. Zapraszamy na relację z gali MMA EFN 20, która tradycyjnie organizowana jest w Bydgoszczy, podczas gali obejrzymy około 10 walk w formułach MMA i K-1, w tym także walkę kobiet. Początek gali zaplanowano na godzinę 19:00.

Każda kolejna edycja gali EFN przyciąga coraz więcej widzów. W 2016 roku na trybunach zasiadło 800 osób. Potrzebowaliśmy zaledwie dwóch lat, by podczas gali EFN ’19 zebrać na trybunach aż 3500 widzów. W tym roku spodziewamy się jeszcze liczniejszej widowni. Zapowiadają organizatorzy, którzy nie kryją się z tym, że organizują największą galę w województwie kujawsko-pomorskim.


Spore emocje wzbudza kolejna walka Anity Bekus, która szturmem wdarła się w czołówkę kobiecego MMA, mając dopiero dwie wygrane zawodowe walki. Wygląda na to, że Anita Bekus (2-0) nabiera rozpędu w kontekście zawodowej kariery MMA i po szybkim zwycięstwie nad Kamilą Porczyk wraca 8-go czerwca na Envio Fight Night 20, gdzie wszystko się zaczęło. Tym razem poprzeczka będzie zawieszona równie wysoko.
Zaledwie we wrześniu 2018 na EFN 19 Anita zadebiutowała jednogłośnym zwycięstwem nad bardziej doświadczoną Hanną Gujwan. Szybko poszła za ciosem i w marcu potrzebowała zaledwie 15 sekund, żeby ciosami powstrzymać wspomnianą Porczyk. 8-go czerwca czeka ją ciężkie wyzwanie, bowiem zmierzy się z mocną Eweliną Woźniak (1-0), która w maju również przeszła na zawodowstwo. Wcześniej stoczyła naprawdę sporą ilość pojedynków amatorskich, ale wreszcie przyszedł czas na wyższy poziom.

Envio Fight Night 20 – Bydgoszcz [TRANSMISJA ONLINE, GDZIE OGLĄDAĆ, ROZPISKA, BILETY, RING GIRLS, KTO WALCZY]

Poniżej przedstawiamy kartę walk nadchodzącej gali EFN 20, która może zostać delikatnie zmodyfikowana. Ostateczna rozpiska pojawi się po piątkowym oficjalnym ważeniu zawodników.

Dawid Kobiera – Kamil Kałduński – 93kg
Damian Domachowski – Bartłomiej Gładkowicz – 77kg
Oskar Siegert – Michał Polak – 65kg
Anita Bekus – Ewelina Woźniak – 52kg
Damian Piskorz – Maciej Markowski – 71kg
Maciej Trzaśniewski – Karyś – 81kg
Bartosz Grzelczak – Patryk Buczkowski – 84kg
Przemysław Kubicki – Jędrzej Durski – 75kg

Walka wieczoru:
Michał Marszał – Krystian Bernatowicz – 60kg

Poinformuj znajomych o wydarzeniach!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Poinformuj znajomych o naszych wydarzeniach!

Follow by Email
Facebook
Twitter
Instagram