Gala Sportów Walki – GSW 16 – Gostyń – 09/03/2019 – Wyniki

Gala Sportów Walki – GSW 16 – Gostyń – 09/03/2019 – Na Żywo. Zapraszamy na relacje z Gali Sportów Walki – GSW 16 w Gostyniu. Ozdoba widowiska będzie walka wieczoru. Zmierzą się Sebastian Jaroński i Robert Hołota. Oba w przeszłości występowali w gostyńskim oktagonie.

Stawką pojedynku z udziałem Jarońskiego i Hołoty będzie mistrzowski pas GSW. Zawodnicy wystąpią w kategorii wagowej 77 kg. Jaroński reprezentuje klub Ankos MMA Poznań, natomiast jego rywal broni barw klubu Czerwony Smok Poznań. Jaroński i Hołota słyną z dobrej stójki i nieszablonowych akcji w parterze. Zapowiada się ciekawa konfrontacja.

Gala Sportów Walki – GSW 16 - gdzie oglądać

Dodatkową atrakcją dla kibiców będzie mecz bokserski Wielkopolska – Dolny Śląsk, rozgrywany w ramach ekstraligi boksu olimpijskiego. Pojedynki pięściarzy znalazły się w tzw. karcie wstępnej walk na GSW 16. Kibice w grodzie nad Kanią zobaczą w akcji przedstawicieli m. in. klubu Sporty Walki Gostyń oraz klubów z Rawicza i Kościana. Zaprezentują się m. in. Marcin Kaczmarek, Marek Szymański i Karol Łapawa.

Już po raz szesnasty Klub Sportowy Sporty Walki Gostyń organizuje Galę Sportów Walki. Kibice, którzy skorzystają z oferty gostyńskiego klubu 9 marca, w hali sportowej SP nr 2 w Gostyniu zobaczą w karcie wstępnej mecz Ekstraligi Boksu Olimpijskiego Wielkopolska – Dolny Śląsk, a w karcie głównej trzy pojedynki MMA i jeden bokserski. Po tym jak Jędrzej Łapawa zwakował pas GSW pojedynek o to trofeum w wadze 77 kg stoczą dobrze znani w Gostyniu Sebastian Jaroński (4-1, ANKOS MMA Poznań) i Robert Hałota (2-0, Czerwony Smok Poznań).

Gala Sportów Walki – GSW 16 – Gostyń [TRANSMISJA ONLINE, GDZIE OGLĄDAĆ, ROZPISKA, BILETY, RING GIRLS, KTO WALCZY]

Zawodnicy ci gwarantują, że walka finałowa będzie stała na wysokim poziomie i nie zabraknie w niej emocji. Jednak gostyńscy kibice najbardziej będą trzymać kciuki za miejscowych zawodników Karola Łapawę i Marcina Kaczmarka. – Nasi zawodnicy ciężko pracują, aby w marcu osiągnąć szczyt formy. Są ogromnie zmotywowani do walki – powiedział Krzysztof Wojtkowiak

Mecz Ekstraligi Boksu Olimpijskiego:
Wielkopolska – Dolny Śląsk 13:11

Marcin Hejosz – Jarosław Iwanow 0:3
Mikołaj Mańka – Mateusz Wojtasiński 2:1
Patryk Tomczak – Patryk Trochimiak 0:3
Tomasz Nowicki – Ireneusz Wojtasiński 2:1
Mateusz Goiński – Kamil Bednarek 2:1
Kacper Nowicki – Maciej Haba 0:3
Damian Wiśniewski – Paweł Sajda 3:0
Karol Łapawa – Piotr Tobolski 3:0

BOKS 75kg
Dawid Przybylski – Marek Szymański RSC 2r. zwycięstwo: Przybylski
MMA 70kg
Marcin Kaczmarek – Igor Stefaniak niezdolność po 1r. Stefaniaka
MMA 77kg
Jakub Kosicki – Bartosz Zawadzki KO 3r. ciosy w parterze
MMA 77kg WALKA O PAS GSW
Sebastian Jaroński – Robert Hałota PKT. zwycięstwo Jaroński

Poinformuj znajomych o wydarzeniach!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Poinformuj znajomych o naszych wydarzeniach!

Follow by Email
Facebook
Twitter
Instagram