III Radomszczańska Gala Sportów Walki – Radomsko – 27/04/2019 – Wyniki walk

III Radomszczańska Gala Sportów Walki – Radomsko – 27/04/2019 – Relacja. Zapraszamy na relację z kolejnej odsłony cieszącej się sporą popularnością galą sportów walki organizowanej po raz trzeci w Radomsku. Podczas gali wystąpi około 9 zawodowych walk głównie lokalnych zawodników.

W sobotę 27 kwietnia odbędzie się III Radomszczańska Gala Sportów Walki. Podobnie jak w poprzednich latach odbędzie się 9 walk – w tym jeden pojedynek stoczą panie. Radomko będzie reprezentowało dwóch zawodników Mariusz Rozpędzki oraz Sebastian Nowak.

Podczas tegorocznej gali, walki głównie odbędą się w formule muay thai i MMA. Dwie poprzednie edycje spotkały się z dużym zainteresowaniem wśród pasjonatów sportów walki i wpisały się w kalendarz imprez sportowych. W Radomsku nie zabraknie czołowych zawodników, w tym reprezentantów kadry narodowej w muay thay.

III Radomszczańska Gala Sportów Walki – Radomsko [TRANSMISJA ONLINE, GDZIE OGLĄDAĆ, ROZPISKA, BILETY, RING GIRLS, KTO WALCZY]

Przed walką zaplanowano pokaz muay boran, czyli starożytnego muay thai. Grupę przygotował Rafał Simonides – utytułowany zawodnik i aktualny trener reprezentacji polskiej w tajskiego bkoksu, którego również nie zabraknie podczas pokazu.
Wyniki walk (zwycięzca po lewej stronie):

1. Sebastian Nowak – Dariusz Gąsienica
2. Mateusz Janik – Patryk Magnucki
3. Mariusz Rozpędzki – Kamil Kurdziel
4. Damian Powroźnik – Jakub Frąckowiak
5. Krzysztof Cieciura – Damian Majewski
6. Łukasz Kubiak – Mateusz Kucharski
7. Arkadiusz Krupa – Oleg Pavlak
8. Oskar Siegert – Danil Yermakov
9. Łukasz Radosz – Aleksander Krupa

Poinformuj znajomych o wydarzeniach!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Poinformuj znajomych o naszych wydarzeniach!

Follow by Email
Facebook
Twitter
Instagram