Lenny Kravitz – Łódź – 08/05/2019 – Na Żywo

Lenny Kravitz – Łódź – 08/05/2019 – Na Żywo. Zapraszamy na transmisje z koncertu Lennego Kravitza który zagra najbardziej wyczekiwany koncert tego roku w łodzkiej Atlas Arenie. Jako support wystąpi Annahstasia. Początek koncertu od godziny 19:00.

Lenny Kravitz to jeden z najbardziej popularnych rockmanów naszych czasów. Jest wszechstronnie utalentowany, komponuje, śpiewa, jest autorem tekstów, producentem muzycznym, a także aktorem. Jego utwory posiadają niezwykły styl poprzez nasycenie soulowymi, funkowymi oraz rockowymi wpływami muzyki z lat 60. i 70.

W swojej karierze zdobył już czterokrotnie nagrodę Grammy. Artysta do tej pory nagrał 10 albumów studyjnych, a na wielkim ekranie można było zobaczyć go w takich filmach jak Hej, Skarbie, Kamerdyner czy w serii Igrzyska Śmierci.

Nigeryjsko-amerykańska wokalistka, modelka i artystka wizualna Annahstasia Enuke będzie poprzedzać w maju i czerwcu Lenny’ego Kravitza na jego europejskiej trasie. To oznacza, że zobaczymy ją 8 maja w Atlas Arenie w Łodzi.

Lenny Kravitz – Łódź [TRANSMISJA ONLINE, GDZIE OGLĄDAĆ, ROZPISKA, BILETY,  FAN ZONE, EARLY ENTRANCE]

Ostatnio zrobiło się o niej głośno za sprawą udziału w kampanii reklamowej firmy Nike, w której pokazała nieogolone pachy. Zdjęcia wywołały kontrowersje wśród internautów. Sama Annahstasia deklaruje się jako „człowiek multimedialny” o orientacji queer.

Poinformuj znajomych o wydarzeniach!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Poinformuj znajomych o naszych wydarzeniach!

Follow by Email
Facebook
Twitter
Instagram