One To One Fight Night – Lublin – 16/03/2019 – Na Żywo

One To One Fight Night – Lublin – 16/03/2019 – Na Żywo. Zapraszamy na transmisje z gali kickboxingu, która 16 marca odbędzie się w Lublinie. Co warte odnotowania dla kibiców to godzina rozpoczęcia gali, która została ustalona na 15:00! Serdecznie zapraszamy wszystkich fanów sztuk walki!

16 marca 2019 r. o godz. 15.00 w Lublinie odbędzie się pierwsza Gala K1 One to One Fight Night. Podczas gali odbędzie się 10 pojedynków K1, z czego ostatni będzie walką wieczoru o Mistrza Polski K1 Rules Polskiego Związku Kickboxingu, a w ringu zmierzą się Konrad Delekta oraz Szczepan Stawiarski.

Pozostałe walki to zacięty mecz Lublin vs. reszta Polski, w którym wystąpią bardzo doświadczeni zawodnicy. Wydarzenie to będzie początkiem całkowicie nowego wymiaru gal kickboxingu w Polsce. Będzie miało charakter kameralnego eventu sportowego w klubie, gdzie widzowie będą mieli okazję obserwować zmagania najlepszych zawodników siedząc wygodnie w lożach umieszczonych wokół ringu, z doskonałą oprawą muzyczną oraz grą świateł. Stawiając na komfort i prestiż imprezy organizatorzy zakładają ograniczoną ilość widzów, nie przekraczającą 300 osób.

One To One Fight Night – Lublin [TRANSMISJA ONLINE, GDZIE OGLĄDAĆ, ROZPISKA, BILETY, RING GIRLS, KTO WALCZY]

Gościem honorowym Gala Kickboxingu One to One Fight Night już 16 marca w Lublinie! będzie dobrze znany wszystkim sympatykom sportów walki, zwycięzca ostatniego pojedynku podczas UFC w Pradze, Michał „Lord” Oleksiejczuk.

Poniżej przedstawiamy kartę walk nadchodzącej gali:

Michał Wołosiuk – Przemysław Pałachniuk
Norbert Flis – Adrian Stasiak
Dominik Śledź – Kamil Kotkiewicz
Bartosz Guz – Jakub Mysur
Darek Fedor – Jakub Kwaśniewski
Dominik Parol – Maciej Guz
Michał Krupa – Piotr Wielkopolan
Bartek Wydra – Przemysław Walków

Walka wieczoru:
Konrad Delekta – Szczepan Stawiarski

Transmisja została zakończona

Poinformuj znajomych o wydarzeniach!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Poinformuj znajomych o naszych wydarzeniach!

Follow by Email
Facebook
Twitter
Instagram