Ragnarok MMA – Toruń – 11/05/2019 – Na Żywo

Ragnarok MMA – Toruń – 11/05/2019 – Na Żywo. Zapraszamy na transmisje gali MMA z nowopowstałej organizacji Ragnarok MMA. Podczas gali obejrzymy około 10 zawodowych i amatorskich walk. Początek transmisji zaplanowano na godzinę 19:00.

Już 11 maja w Toruniu odbędzie się gala nowo powstałej organizacji Ragnarok MMA. Na wydarzeniu w większości zobaczymy zawodników walczących amatorsko, a także tych, którzy są na początku swojej zawodowej kariery. Organizacja stawia na lokalnych bohaterów, a jak wiadomo to oni tworzą najlepszą atmosferę na galach.

W walce wieczoru gali Ragnarok MMA wystąpią na przeciwko siebie Mateusz Rybak oraz Dawid Januszewski. Januszewski (4-3) to zawodnik miejscowego klubu No Limits, który wraca po trzech porażkach z rzędu i blisko pięcioletniej przerwie od startów. Najwyraźniej nie powiedział jeszcze ostatniego słowa i w powrocie przed własną publicznością będzie chciał się zaprezentować z jak najlepszej strony.

Rybak (1-1) jest z kolei utytułowanym amatorem, który w 2017 roku zwyciężył na Amatorskich Mistrzostwach Świata MMA federacji ISKA. Na co dzień trenuje w klubie K.O.Zak Gorzów Wlkp., a ostatni pojedynek stoczył na gali Runda 8, gdzie wygrał przez nokaut już w pierwszej rundzie z Błażejem Cisłowskim.

Ragnarok MMA – Toruń [TRANSMISJA ONLINE, GDZIE OGLĄDAĆ, ROZPISKA, BILETY, RING GIRLS, KTO WALCZY]

Poniżej przedstawiamy rozpiskę gali, jeszcze wszystkie walki nie są gotowe na 100% i ostateczna rozpiska pojawi się zapewne po oficjalnym ważeniu zawodników, które zaplanowane jest na piątkowe popołudnie:

Walka wieczoru:
83.9 kg: Mateusz Rybak vs Dawid Januszewski

Pozostałe walki:
70 kg: Jurand Lisiecki vs Marcin Zembala
93 kg: Wojciech Zimoląg vs Łukasz Badocha
83.9 kg: Bartosz Grzelczak vs Piotr Kosmowski
70 kg: Dawid Gałecki vs Kacper Arent
77 kg: Mateusz Baranowski vs TBA
66 kg: Jakub Drozdowski vs TBA
61 kg: Adrian Nalewajko vs TBA
Jarek Miąskowski vs Patryk Buczkowski

Poinformuj znajomych o wydarzeniach!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Poinformuj znajomych o naszych wydarzeniach!

Follow by Email
Facebook
Twitter
Instagram