TFL 16: Radom VS Reszta Świata – 09/03/2019 – Na Żywo

TFL 16: Radom VS Reszta Świata – 09/03/2019 – Na Żywo. Zapraszamy na transmisję z 16 już edycji gali TFL. Szesnasta gala organizacji Thunderstrike Fight League odbędzie się już 9 marca w Radomiu. Areną zmagań podczas wydarzenia zatytułowanego „Radom vs Reszta Świata” będzie Hala MOSiR Radom.

W trakcie gali kibice zobaczą jedenaście pojedynków w formule MMA, w których zmierzą się reprezentanci Radomia z przedstawicielami najlepszych polskich oraz światowych klubów MMA. Główną walką będzie starcie o międzynarodowy pas mistrzowski TFL.

Pierwszym zawodnikiem, który został ogłoszony na marcową galę, jest Marcin „Górnicze Serce” Łuczyński. Będzie to jego pierwszy zawodowy pojedynek na zasadach MMA. Jak czytamy w informacji prasowej, trener oraz zawodnik klubu Łuczyński/Oleksiejczuk Team to człowiek orkiestra. Oprócz sportowej przygody na co dzień pracuje głęboko pod ziemią w kopalni Lubelski Węgiel Bogdanka.

TFL 16: Radom [TRANSMISJA ONLINE, GDZIE OGLĄDAĆ, ROZPISKA, BILETY, RING GIRLS, KTO WALCZY]

Najcięższe wyzwanie w karierze czeka na reprezentanta Polski i Radomia Marcina Skrzeka. W Polsko- Brazylijskiej konfrontacji przedstawiciel Cross Fight Radom, skrzyżuje rękawice z posiadaczem czarnego pasa BJJ pochodzącym z Rio De Janeiro Gustavo De Oliveira. Pojedynek zaplanowany jest w limicie do 77 kg. „Marcin Skrzek pierwotnie miał walczyć z innym rywalem, który z powodu kontuzji wycofał się z walki. To będzie konfrontacja dwóch stylów Brazylijskiego BJJ oraz polskiej szkoły Kickboxingu!

Poniżej przedstawiamy kartę walk, w której może dojść do kilku przetasowań:

Walka wieczoru:
Cezary Kęsik vs Mikhail Bureskhin

Pozostałe walki:
Marcin Skrzek vs Gustavo De Oliveira
Piotr Przepiórka vs Artur Berezovskyi
Sergio Higaldo vs Sławomir Kołtunowicz
Jakub Ozga vs Wojciech Kaźmieruk
Marcin Łuczyński vs Michał Piwowarski
Patryk Kaczmarczyk vs Szymon Biłas
Piotr Mochocki vs Michał Grzesiak
Mateusz Głuch vs Vitaly Dżus
Dominik Tkaczyk vs Patryk Ożóg
Krzysztof Świętulski vs Michał Kostecki

Transmisja została zakończona

Poinformuj znajomych o wydarzeniach!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Poinformuj znajomych o naszych wydarzeniach!

Follow by Email
Facebook
Twitter
Instagram