Wirtuoz Challenge 2 – Next Step – Wolborz – 06/04/2019 – Na Żywo

Wirtuoz Challenge 2 – Next Step – Wolborz – 06/04/2019 – Na Żywo. Zapraszamy na transmisje z drugiej gali Wirtuoz Challenge, która podobnie jak poprzednia edycja odbędzie się w Wolborzu. Już 6 kwietnia do Wolborza powraca druga edycja Wirtuoz Challenge z mocną dawką sportowych emocji! Tradycyjnie na kibiców będą czekały pojedynki w różnych formułach walki: MMA, K-1 i BJJ.

Na poprzedniej, wrześniowej edycji w najważniejszej walce wieczoru Robert Krasoń jednogłośnie pokonał Daniela Kolasińskiego po efektownym starciu K-1. W drugiej walce wieczoru (MMA) Marcin Krakowiak szybko pokonał Mateusza Grzeżółkowskiego duszeniem zza pleców w zaledwie 54 sekundy.

Już 6 kwietnia w wolborskiej hali sportowej kolejna odsłona projektu pod nazwą Wirtuoz Challenge. Będzie to 2 gala, o nazwie NEXT STEP. W octagonie zobaczymy medalistów Mistrzostw Świata, Europy oraz multimedalistów krajowych zawodów. Wielu z zawodników ma za sobą walki dla największych krajowych organizacji.

Wirtuoz Challenge 2 – Next Step – Wolborz [TRANSMISJA ONLINE, GDZIE OGLĄDAĆ, ROZPISKA, BILETY, RING GIRLS, KTO WALCZY]

Podczas zawodów wystąpi kilku zawodników, którzy wystąpili w zeszłorocznej gali i zaprezentowali się bardzo dobrze. W walce wieczoru Robert Krasoń (Tom Center Piotrków Trybunalski) zmierzy się z zajmującym drugie miejsce w krajowych rankingach Dawidem Mirkowskim (Garuda Warszawa). Oprócz nich zobaczymy takich zawodników jak Łukasz Rambalski, Filip Karbownik, Marcin Krakowiak, Adrian Bartosiński. Wzorem wcześniejszej edycji zobaczymy również kilku miejscowych zawodników, którzy wchodzą dopiero w świat sportów walki na wysokim poziomie.

Poniżej prezentujemy kartę walk nadchodzącej gali:

Walka wieczoru:
Robert Krasoń vs Dawid Mirkowski

Pozostałe walki:
Filip Karbowiak vs Łukasz Rambalski
Mateusz Kubiszyn vs Tomasz Konieczny
Mateusz Olkiewicz vs Daniel Dajcz
Piotr Bajerowski vs Mateusz Sobierski
Robert Ruchała vs Kamil Osendowski
Piotr Drozdowski vs Jarosław Lech
Adrian Bartosiński vs Maksym Potapov
Grzegorz Grochulski vs Aleksander Dziubecki

Transmisja została zakończona

Poinformuj znajomych o wydarzeniach!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Poinformuj znajomych o naszych wydarzeniach!

Follow by Email
Facebook
Twitter
Instagram